|
รายละเอียดสินค้า:
|
| ชื่อ: | จอแสดงผล TFT LCD | ขนาดแผง: | 32 " |
|---|---|---|---|
| ปณิธาน: | 1920*1080 | ความสว่าง: | 50 (พิมพ์) |
| อุณหภูมิปฏิบัติการ: | -20-70 ℃ | พื้นที่ใช้งาน: | 696.96*392.04 มม. |
| เค้าโครงมิติ: | 734*420*17.7 มม. | ||
| เน้น: | 32 inch outdoor LCD display,sunlight readable high brightness display,32 inch display with reflection support |
||
| Attribute | Value |
|---|---|
| Name | TFT LCD Display |
| Panel Size | 32" |
| Resolution | 1920*1080 |
| Brightness | 50 (Typ.) |
| Operating Temp. | -20-70℃ |
| Active Area | 696.96*392.04mm |
| Outline Dimension | 734*420*17.7mm |
32 Inch Display Reflection Support Outdoor Sunlight Readable LCMA-RX0320GP01-C005
| Brand | Rogin |
| Series | LCD Display |
| Panel Size | 32 inch |
| Model | LCMA-RX0320GP01-C005 |
| Brightness | 50 |
| Power Consumption | 5W |
| Resolution | 1920*1080 |
| Active Area | 696.96*392.04mm |
| Overall Size | 734*420*17.7mm |
| Viewing Angle | 60/60/60/60 |
| Interface Definition | eDP (2 Lanes) |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 17:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Without |
| Operating Temperature | -20~70 ℃ |
ผู้ติดต่อ: Kelvin Zhu
โทร: +86 15919061504
เรตติ้งโดยรวม
ภาพรวมการให้คะแนน
ต่อไปนี้คือการกระจายของเรตติ้งทั้งหมดรีวิวทั้งหมด