|
รายละเอียดสินค้า:
|
| ชื่อ: | จอแสดงผล TFT LCD | ขนาดแผง: | 32 " |
|---|---|---|---|
| ปณิธาน: | 1920*1080 | ความสว่าง: | 2000 (แบบ) |
| อุณหภูมิปฏิบัติการ: | -20-70 ℃ | พื้นที่ใช้งาน: | 698.4*392.85มม |
| เค้าโครงมิติ: | 731.9*431.4*56มม | ||
| เน้น: | 32 inch TFT display with backlight customization,High brightness LCD display for outdoor use,LCMA-RX0320GB06-Z200 TFT display with warranty |
||
| Attribute | Value |
|---|---|
| Name | TFT LCD Display |
| Panel Size | 32" |
| Resolution | 1920*1080 |
| Brightness | 2000 (Typ.) |
| Operating Temp. | -20-70℃ |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Outline Dimension | 731.9*431.4*56mm |
| Brand | Rogin |
| Series | LCD Display |
| Panel Size | 32 inch |
| Model | LCMA-RX0320GB06-Z200 |
| Brightness | 2000 |
| Power Consumption | 120W |
| Resolution | 1920*1080 |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Overall Size | 731.9*431.4*56mm |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 |
| Interface Definition | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Without |
| Operating Temperature | -20~70 ℃ |
ผู้ติดต่อ: Kelvin Zhu
โทร: +86 15919061504
เรตติ้งโดยรวม
ภาพรวมการให้คะแนน
ต่อไปนี้คือการกระจายของเรตติ้งทั้งหมดรีวิวทั้งหมด